HAKKIMIZDA


  • Türkiyenin lojistik teknolojileri ve e-ticaret lojistiği alanında teknoparkda kurulan ilk firmalarından biridir. Mersin Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Merkezinde (Teknopark) bulunan AR-GE ofisimizde Dağıtım Lojistiği ve E-Ticaret Lojistiği alanlarında yazılım ve mobil uygulamalar geliştirerek müşterilerimize yenilikçi çözümler sunuyoruz.

    Ülkemizde teknolojinin yaygın kullanımıyla birlikte internet üzerinden alışverişin yaygınlaşması e-ticaret sektöründe lojistik ihtiyaçların da hızla artmasına sebep olmuştur. Özellikle, internet üzerinden yapılan alışverişlerde satın alınan ürünün hızlı bir şekilde müşteriye ulaşması bu sektördeki firmalar için en önemli rekabet unsurdur. İşte bu noktada e-ticaret sektöründe son km dağıtım-aynı gün teslimat olarak tabir edilen kent içi dağıtım hizmetleri alanında yeni teknolojiler ve operasyonel çözümler geliştirerek sektördeki firmalara danışmanlık ve lojistik hizmet vermekteyiz.

    Urban Express Lojistik olarak amacımız ekonomi içerisinde sürekli değişen trendlerle birlikte sektörde ortaya çıkan farklı lojistik ihtiyaçlara yenilikçi lojistik teknolojiler ve çözümler geliştirerek cevap veren Türkiyenin öncü Lojistik Teknoloji şirketi olmaktır.